Jesteśmy producentem farb antykorozyjnych do powierzchni metalowych i betonowych. Nasze produkty używane są przez czołowych producentów stali, wytwórców konstrukcji stalowych oraz w przemyśle ciężkim. Obecnie nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie na rynku przemysłowych zabezpieczeń antykorozyjnych zaczynamy wprowadzać na rynek detaliczny aby nasze sprawdzone rozwiązania były dostępne dla wszystkich konsumentów.

Naszym przewodnim hasłem jest Profesjonalna Antykorozja.

unikor profesjonalna antykorozja

PARP: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Dotacje na kapitał obrotowy, nr projektu: POIR.03.04.00-02-0390/20
opis projektu: „Kapitał obrotowy dla Złoty Stok Antykorozja Sp. z o.o. w związku z negatywnymi skutkami COVID-19”
cele projektu: „Zapewnienie płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy w skutek epidemii COVID-19”
Wartość: „Przedsiębiorca otrzymał wsparcie w wysokości: 45.913,23 zł”

ZŁOTY STOK GRUPA S.A.

Działamy od ponad trzystu lat na rynku materiałów wybuchowych i od kilkudziesięciu lat na rynku farb antykorozyjnych oraz siatek z tworzyw sztucznych.
Naszymi klientami są czołowi polscy oraz światowi producenci między innymi broni, żywności, konstrukcji stalowych, samochodów oraz kopalnie i huty.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY